2022

Od začátku sezóny se podařilo získat pro tým 91 medailí a stříbrný týmový pohár. Doufáme, že se v podzimní části podaří na výsledky navázat a ještě tým posunout...

Finále ČOS ve všestrannosti

Mezi velikou konkurencí ze všech koutů ČR od nás nejvýrazněji zazářily Ema Vrabcová a Jana Hepnarová, které se staly přebornicemi ČOS ve VŠESTRANNOSTI. Emě k titulu pomohlo zlato ve šplhu, stříbro v gymnastice a atletice. Jana gymnastiku vyhrála a získala stříbro ve šplhu i atletice. Všem našim dívkám, které si vybojovaly postup, zacinkala medaile i na celostátní úrovni! Dalšími medailistkami z finále se staly: Zuzana Čechová s bronzem z atletiky a stříbrem z celkové všestrannosti, Lenka Jiroušová se zlatem a Nela Vrabcová se stříbrem z gymnastiky, Tereza Všetečková bronzová v gymnastice a Anna Slavíková bronzová v atletice. Zároveň se mladší dívky podílely v rámci župy na získání zlatého a stříbrného týmového poháru a medailí. Ve finále ČOS jsme pro GYM Jaroměř získaly neuvěřitelných 18 medailí!

Atletika Jaroměř + všestrannost

V atletice to cinklo 4x. Stříbrnou brala Ema, Zuzka a Janďa, bronzovou Anička.  V celkové všestrannosti to cinklo hned 8x: Ema, Zuzka, Janďa, Terka získaly zlato, Lenďa a Nelča stříbro, Eliška a Anička bronz.

Všestrannost - gymnastika a šplh Náchod - 17 Medailí

- 10 z gymnastiky, 7 ze šplhu z toho 8 zlatých, 7 stříbrných, 2 bronzové

Mladší žákyně 1: Ema - zlato s gymnastiky a šplhu, Lenďa stříbro z gymnastiky i šplhu

Mladší žákyně 2: Nela zlato v gymnastice a stříbro ve šplhu, Eliška stříbro v gymnastice, Róza zlato ve šplhu a Amálka bronz v gymnastice

Starší žákyně 3: Karča bronz v gymnastice

Starší žákyně 4: Áďa zlato v gymnastice, Janďa zlato ve šplhu a stříbro v gymnastice

Ženy: Terka zlato v gymnastice a šplhu, Anička stříbro v gymnastice a šplhu

Krajský přebor - 9 medailí - 4 krajské přebornice

V nejmladší kategorii získaly naše dívky všechny medailové posty: Lenka zlato, Ema stříbro a Diana bronz. V mladších žákyních 2 získala Eliška zlato, Nela stříbro a Amálka bronz. Ve starších žákyních zvítězila Tamča. Áďa získala ve své kategorii stříbro a Terka v ženách zlato. Celkem tým získal 4 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové medaile.

Všestrannost - gymnastika a šplh nejmladších dívek - 10 Medailí

- z toho 6 v gymnastice - 3 zlaté ( Magdalena Mochanová, Bára Koblížková, Diana Runštuková) a 3 stříbrné (Thea Milerová, Bára Jelínková, Markéta Novotná) a 4 v šplhu - Zlatá - Mochanová Magdaléna, Stříbrné - Bára Koblížková a Markéta Novotná,  Bronz Bára Jelínková

Všestrannost  - závod v plavání - 4 medaile:

Zlato ( Bára Jelínková), Stříbro (Zuzana Čechová), 2 x Bronz (Lenka JIroušová, Anna Slavíková)

Okresní přebor - 10 Medailí:

5 x Zlato a titul okresní přebornice: (Adéla Pacáková, Tamara Závodná, Karin Janičová, Amálie Vejdělková, Ema Vrabcová), 3 x Stříbro (Nela Vrabcová, Kateřina Čechová, Lenka Jirešová),  3x Bronz ( Eliška Krapáčová, Jana Hepnarová)

Valentýnské závody - 11 medailí a týmové stříbro

ZLATO 5x - Jiroušová Lenka, Vejdělková Amálie, Vrabcová Nela, Janičová Karin, Závodná Tamara, STŘÍBRO 3x - Koblížková Bára, Vrabcová Ema, Čechová Zuzana, BRONZ 3x - Krapáčová Eliška, Pacáková Adéla, Všetečková Tereza

2021

Závodilo se od září... Regionální soutěž Penny - 1. místo - 15 000 Kč na vybavení a zdravé svačiny pro tým

14.11. Poberounský dvojboj

V týmovém závodě ve složení Nela Vrabcová, Karin Janičová, Tamara Závodná, Jana Hepnarová získaly dívky zlaté vítězství.V jednotlivých kategorií jednotlivců: Zlato - Karin Janičová, Nela Vrabcová, Amálie VejdělkováStříbro - Jana Hepnarová,  Zuzana Čechová, Ema VrabcováBronz - Linda Cestrová, Rozárie Čechová

12.12. Teamgym Praha

Oba týmy vybojovali 1. MÍSTO a všech 14 dívek si odváželo zlatou medaili na krku. 16. 12. Jsme uspořádali dívkám Vánoční motivační závod týmy

2020

Závody se nekonaly kvůli Covidu.

2019

Okresní přebor Trutnov - 11 medailí: 6 zlatých, 3 stříbrné a 2 bronzové

Říčanské hvězdičky - 3 medaile: 1 zlatá a 2 stříbrné

Závody jednoty ve šplhu - 13 medailí: 6 zlatých, 4 stříbrné, 3 bronzové

Závody ve sportovní gymnastice a šplhu ve Dvoře Králové nad Labem - 12 medailí: v gymnastice 2 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové,  ve šplhu 1 zlatá, 2 stříbrné a 2 bronzové

Závody ve sportovní gymnastice a šplhu Náchod: celkem 7 medailí: 3 medaile ze šplhu (1 x zlatá, 2 x stříbrná), ve sportovní gymnastice 4 medaile (1 x zlatá, 1 x stříbrná, 2 x bronzová)

Závody v plavání Trutnov:6 medailí,z toho 2 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové

Závody v atletice Jaroměř: 5 medailí z toho 3 zlaté a 2 stříbrné

Finále Všestrannosti: Terezka Suchá - 4 x zlaté umístění, 1 x bronz, Kačka Štveráková 3 medailové umístění - 1 x stříbrná, 1 x bronz, zlaté umístění v týmech. Kristýna Tobišková 1. místo v gymnastice, bronz v celkové všestrannosti.

Desetiboj:2 medaile:jedna zlatá a jedna stříbrná

Poberounský dvojboj: 3 zlaté, 2 stříbrné, dvě bronzové individuální medaile, 4 zlaté týmové

Teamgym Kolín: tři zlaté týmové poháry

Teamgym Tria Dvůr: 2 vítězné zlaté tymy-8 týmových zlatých medailí

Memorial A. Hochmanna: 5 medaili:1 zlata, 2 stříbrné a 2 bronzové

Vánoční závod Trutnov: 5 medailí:2 zlaté, 1 stříbrná, 2 bronzové

V roce 2019 jsme posbírali společně pro tým 101 medailí z toho 48 zlatých, 28 stříbrných a 25 bronzových a 6 týmových zlatých vítězství...

2018

Za rok 2018 jsme pro tým posbírali celkem 84 medailí z toho 34 zlatých, 24 stříbrných a 26 bronzových. V pohárových soutěžích jsme získali 7 zlatých a 1 stříbrný .

Valentýnský závod: 13 medailí z toho 3 zlaté, 7 stříbro, 3 bronzové

Říčanské Hvězdičky: 6 medailí z toho 3 x zlatá, 1 x stříbrná, 2 x bronzová

Okresní přebor Trutnov: 4 medaile, z toho 3 zlaté a 1 bronzová

Krajský přebor Trutnov: 7 medailí z toho 2 x zlato, 2 x stříbro, 3 x bronz

Plavání: 2 medaile z to 1 zlatá, 1 stříbrná

Gymnastika a šplh Dvůr Králové nad Labem: celkem 11 medailí z toho 5 zlatých, 3 stříbra a 3 bronzové

Gymnastika a šplh Náchod: Celkem 7 medailí z toho 1 zlato, 1 stříbro a 5 bronzových

Atletika Jaroměř: Celkem 3 medaile: z toho 1 zlato a 2 bronzové

Finále ČOS ve všestrannosti: celkem 9 medailí z toho 4 zlaté, 2 stříbrné, 3 bronzové (Izabela: 3 zlaté, 1 stříbro, 1 bronz, Mišák: 1 zlatá, Kristýna: 1 stříbrná a 1 bronzová, Lucie: 1 bronzová)

Teamgym - Tria Trutnov - týmové stříbro a týmové 4. místo

Malý TeamGym - Kolín - všechny tři týmy zlaté první místo

Poberounský dvojboj - 6 zlatých, 2 stříbrné a 1 bronzová medaile.

Vánoční závod - Trutnov - 11 medailí, z toho 5 zlatých, 2 stříbrné a 4 bronzové

Malý teamgym Praha - všechny tři týmy týmové zlato

2017

V roce 2017 se tým pod vedením Kateřiny Brzické a Petry Exnerové pětkrát prezentoval při vystoupení, uspořádal dvoje závody, několik výletů a letní soustředění. Nejdůležitějším cílem ale bylo uspět na poli závodním. Děti z týmu posbíraly celkem 68 individuálních medailí, z toho 24 zlatých, 24 stříbrných a 20 bronzových. Z celkového počtu byla 1 z plavání, 7 ze šplhu, 3 z atletiky a 57 z gymnastiky. V týmových soutěžích Jaroměř také obstála, za rok 2017 získal tým 7 x první místo v podobě zlatých pohárů, 1 stříbrné a 1 bronzové umístění.

2016

V roce 2016 uspořádal tým 2 závody 2 soustředění a zúčastnil se 5 vystoupení. Děti získaly velmi mnoho individuálních medailí. V týmové soutěži jsme obhájili zlato ve všech závodech ve všech kategoriích v sokolských soutěžích Přeboru Čech a získali šest týmových zlatých pohárů. V roce 2016 se nám podařilo také postoupit na finále ČOS v sokolské všestrannosti. I v těchto závodech jsem byli úspěšní. Kačenka Štveráková získala na přeboru ČOS stříbrnou medaili za sportovní gymnastiku, bronzovou individuální medaili za atletiku a za naši župu týmové zlato. Lucie Podzimková vybojovala stříbro ve sportovní gymnastice. Kristýna Bedleková získala bronzovou medaili za atletiku, zlatou za sportovní gymnastiku a svým vyváženým výkonem ve všech disciplínách vyhrála celý přebor ČOS ve všestrannosti.

2015

Za rok 2015 náš tým uspořádal 3 závody a 2 soustředění. V individuálních závodech jsme získali celkem 44 individuálních medailí, z toho:16 zlatých, 13 stříbrných a 15 bronzových. V týmech naše 3 družstva na 2 závodech získaly 6 zlatých pohárů - všechny týmy vyhrály přebory malé oblasti (Kraj středočeský, Královéhradecký, Pardubický a Liberecký) i přebory celých Čech..

2014

V roce 2014 tým získal 7 pohárů a 36 individuálních medailí. Poprvé v historii se členka oddílu Adéla Kopecká probojovala do celorepublikového finále sokolské všestrannosti, kde společně s dívkou z Náchoda a dvěma chlapci ze Dvora králové nad Labem obstáli jako tým a získali stříbrný pohár za všestrannost.